Ogrodowe SPA

Relaks w naszym ogrodzie

Relaks powinien być zawsze w zasięgu Twojej ręki, po który będziesz mógł sięgać w każdej dowolnej chwili. Własne Spa to idealne miejsce na wyjątkowy relaks, odrobinę wytchnienia, a także odcięcia się od otaczających problemów – i to bez konieczności podróżowania na drugi koniec świata. Nasze Ogrodowe Spa to niespotykany sposób na odpowiednie odprężenie, które zawsze będzie gotowe do użycia. Ciepła woda oraz terapeutyczne dysze to odpoczynek, który możesz mieć już dziś.

4 pory roku

Dzięki bardzo niskim wymaganiom oraz ciągłej gotowości do użycia Ogrodowe Spa pozwala swoim właścicielom na korzystanie z niego przez cztery pory roku. Zimą, w otoczeniu mroźnego powietrza można cieszyć się z ciepłego hydromasażu, zaś latem przyjemnie ochłodzić ciało pod koniec upalnego dnia. Inteligentny system podgrzewania wody oraz prostota obsługi pozwala na zminimalizowanie kosztów posiadania własnego Spa, dzięki czemu bez obaw można cieszyć się z niego na okrągło.

Twój pomysł na Spa

Dzięki ogromnej ilości elementów Twoje Spa może być takie, jakie sobie wymarzysz. Bogata kolorystyka, różnorodność dysz i oświetlenia, pełna elektronika pozwolą stworzyć wymarzone miejsce na relaks i odpoczynek dla Ciebie oraz Twoich bliskich.

Więcej informacji

Jesteś zainteresowany? Więcej informacji zawierających dokładny opis Ogrodowego Spa oraz fachowe doradztwo uzyskasz kontaktując się z nami:
tel: +48 600554434
mail: zielonomi@g.pl

Pozwól sobie na odrobinę relaksu już dziś.